Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog

Kızlarla Kameralı Sohbet

Kızlarla canlı ve görüntülü sohbet, üyeliksiz ücretsiz sohbet


Bayanlarla Görüntülü Sohbet : Chatroulette

Posted on April 23 2014, 13:02pm

Categories: #görüntülü sohbet, #chatroulette, #kameralı chat

Chatroulette internette hizmet veren belki de en fazla kullanıcısı olan kameralı sohbet platformudur ve yabancı erkek yada yabancı bayanlarla sohbet etmenize olanak sağlar. Omegle türevi siteler arasında gösterilen Chatroulette, belki Omegle ‘dan daha iyi sayılabilir. Omegle gibi Chatroulette ‘de gelişigüzel insanlar içinden birini seçerek görüntülü sohbet etme sitesidir. Her gün yüzlerce insan çevrimiçi sohbetlere katılır.

 

Alternatifleri olan diğer kameralı sohbet siteleri gibi Chatroulette ‘de bir ileri butonu sunar ve bu buton ile bir sonraki görüntülü bayan yada erkek ile sohbet edebilirsiniz. Otomatik yeniden bağlanma ve başlatma seçeneği ile canlı sohbette görüntünüz her zaman karşıdakine iletilir. Uyarı ve sohbet seslerini dilediğiniz şekilde açabilir ve kapatabilirsiniz.

 

Görüntülü ve canlı chat yapmak için siteye girdiğiniz zaman Start butonuna basmanız ve kamera kullanımı onayını vermeniz gerekir. Chatroulette gelişigüzel karşınıza canlı bayan yada erkek getirecektir. Stop butonu ile görüntülü sohbeti istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

 

Avantajlar

1- Gelişigüzel yabancı kullanıcılar ile kameralı sohbet edebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

2- Kayıtsız canlı sohbet edebilirsiniz.

3- Anlık kameralı sohbet edebilirsiniz.

4- Görüntülü sohbet sırasında çizim yaparak paylaşabilirsiniz.

5- Bedava görüntülü sohbet edebilirsiniz.

 

Eğer daha önce kameralı arkadaşlık sitelerinde sohbet etmediyseniz ve görüntülü sohbeti denemek istiyorsanız, chatroulette.com adresinden hemen kameralı sohbet odalarında chat yapmaya başlayabilir, yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Kameralı arkadaşlık siteleri arasında yer alan ve en kaliteli adreslerden biri olan Chatroulette ‘de siz de keyifli canlı sohbetlere katılabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Omegle benzeri siteler

 

bayanlarla görüntülü sohbet

bayanlarla görüntülü sohbet

Comment on this post
İ
Slm tanışabilirmiyiz güzelkız
Reply

Sohbet Siteleri

Kameralı Sohbet Rss

Recent posts