Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog

Kızlarla Kameralı Sohbet

Kızlarla canlı ve görüntülü sohbet, üyeliksiz ücretsiz sohbet


Canlı Kameralı Sohbet: Airtime

Posted on April 14 2014, 06:49am

Categories: #canlı sohbet, #kameralı chat, #üyeliksiz kameralı sohbet, #ücretsiz canlı sohbet, #canlı chat, #görüntülü sohbet

Airtime 2012 yılında Chatroulette alternatifi siteler arasında yerini aldı ve kullanıcılarına kendini sevdirmeyi başardı. Rastgele kameralı sohbet ve görüntülü chat hizmeti veren airtime aslında facebook uygulaması olarak yayın hayatına başladı.

 

Böylece gerçekten karşıdakinin adını görerek, rastgele kameralı sohbet edebilme imkanı sağladılar. İnsanların gerçek kimlikleri ile sohbet etmesi, diğer kameralı chat sitelerinde ortaya çıkan uygunsuz görüntülerin engellenmesinde büyük rol oynadı diyebiliriz.

 

Üyelerini Facebook beğenileri ile buluşturmayı hedefleyen ve insanların gerçek kimlikleri ile daha keyifli canlı chatler planlayan uygulama istediği hedeflere malesef ulaşamadı.

 

Kullanıcıların bedava chat sitelerinde aradıkları ilk özellik olan gizli canlı ve görüntülü sohbet ortadan kalkınca, uygulamanın kullanım oranları da pek yükselemedi.

 

Bu duruma rağmen gün içinde hala epey kullanıcısı olan bu uygulamayı deneyebilir ve gerçek kişilerle düzeyli bir sohbetin tadını çıkartabilirsiniz. Airtime ile kamerlaı sohbet için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.airtime.com

 

Canlı sohbet etmeyi sevenler ve kendine kameralı arkadaşlıklar arayanlar için Airtime gerçekten iyi bir hizmet sunuyor

kızlarla canlı chat

kızlarla canlı chat

Comment on this post
B
saolasınnnnn
Reply

Sohbet Siteleri

Kameralı Sohbet Rss

Recent posts