Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog

Kızlarla Kameralı Sohbet

Kızlarla canlı ve görüntülü sohbet, üyeliksiz ücretsiz sohbet


Omegle Canlı Sohbet

Posted on April 16 2014, 02:06am

Categories: #omegle benzeri siteler, #canlı sohbet siteleri, #kameralı chat, #canlı sohbet, #görüntülü sohbet

Sizler için Omegle kameralı sohbet sitesinde nasıl sadece kızlarla sohbet edebileceğinizi anlatan bir yöntemi açıklıyoruz.

Omegle

Omegle Canlı Sohbette Yalnızca Kızlarla Sohbet - Omegle Kızla Sohbet

Omegle yabancılarla gelişigüzel görüntülü ve canlı chat yapmak için harika bir web sitesidir. Günde neredeyse binlerce bayan yada erkek ile chate katılabilirsiniz. Yer kürenin bir hayli yerinden bir epey yabancı ile görüntülü sohbet edebilirsiniz ancak yalnızca bayanlarla chat yapmak dilerseniz işiniz biraz zor. Bugün sizlere omegle sohbet sisteminde yalnızca kızlarla sohbet etmenin yolunu anlatacağız.


Birinci Adım:

Öncelikle sohbet için facebook hesabınızı kullanmanız gerekiyor. Şayet facebook hesabınızı bu işe karıştırmak istemiyorsanız, facebook.com adresinden yeni bir hesap açabilirsiniz. Bunun için bir de e-posta adresinizin olması gerekiyor.

İkinci Adım:

Bir parça çetrefilli görünebilir ancak yalnızca bayanlar ile chat yapmak için gerekli bir adım. Facebook profilinizi bir kız hesabı gibi oluşturmanız gerekiyor. Örneğin dinlediğiniz müziklere kızların seveceği türden genellikle yakışıklı popcular gibi şarkıcılar ekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz filmleri ve dizileri de bu şekilde bir kız profilini andıracak şekilde düzenlemelisiniz.

İlginizi Çekebilir: Ücretsiz Canlı Sohbet

Üçüncü Adım:

Bayanların sevdiği ünlü facebook sayfalarını like etmeniz gerekiyor. Omegle kullanıcıları eşlerken benzer beğenileri göz önüne alır.

Dördüncü Adım:

Bütün bunları tamamladıktan sonra omegle.com üzerinden Facebook beğenilerimi kullan veye Use my Facebook likes butonuna tıklayın ve yeni oluşturduğunuz kız profilinin beğenilerine ulaşılmasına izin verin. Böylece sizin beğenilerinize benzer beğenileri olan kullanıcıları yanı bayanları karşınıza getirecektir.

Beşinci Adım:

Bu adımları tamamladıktan sonra artık karşınıza aynı beğenileri paylaştığınız bayanlar gelmeye başlayacaktır ve canlı sohbet odalarında bu numarayı kullanarak dilediğiniz profildeki kişiler ile sohbet edebilirsiniz. Omegleda kızlarla kameralı chat yapmak için biraz uzun bir işlem de olsa değeceğini göreceksiniz.

Göz atmanızı tavsiye ederiz: Chatroulette Benzeri Siteler

Eğer sizlerin de kameralı sohbette bayanlar bulmak ve sohbet etmek için kullandığınız özel bir kaç numara varsa paylaşırsanız sevinirim.

Omegle türevi siteler kısmına da göz atmayı unutmayın.

Omegle Canlı Sohbet
Comment on this post
M
nber
Reply

Sohbet Siteleri

Kameralı Sohbet Rss

Recent posts