Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog

Kızlarla Kameralı Sohbet

Kızlarla canlı ve görüntülü sohbet, üyeliksiz ücretsiz sohbet


Kızlarla Chatroulette Sohbet

Posted by Sohbet Odaları on February 25 2015, 12:02pm

Categories: #chat, #chatroulette, #sohbet, #sohbet odaları, #chatroulette sohbet

Kızlarla Chatroulette Sohbet

Chatroulette rastgele chat servisi sağlayan ve dünyanın her yerinden birçok kullanıcısı olan bir kameralı sohbet sitesidir.

Web aracılığıyla görüntü aktarımı ile iki farklı insanı gelişigüzel eşleştirip muhabbet odaları özelliği sunan bir hayli web sitesi bulunmaktadır. Tesadüfi kameralı canlı chat servisi sunan ilk sitelerden bir kimse olan chatroulette(chat rulet, bir hayli chatroulette(çetrulette çet ruleti yada çet rulat gibi yazanlar vardır) tarzı siteye ilham kaynağı olmuştur. İnsanların tesadüfi eşleştirilip keyifli, eğlence verici canlı chat ettikleri bu web sayfası hakkında birtakım detayları paylaşmak istedik.

Ve daha önce de karşımıza çıkan bu görüntülü muhabbet sitesinin şık ve buna ek olarak profesyonel görünümü başka görüntülü chat sitelerinden çok farklıdır. Kullanıcılar için görüntülü canlı sohbet odalarında gezinmek ve aynı zamanda sohbet kutusunun yanındaki yazı ekranını kullanmak oldukça kolaydır. Ve eski yazılarımızda da bahsettiğimiz bu sebepten chatroulette(çetrulette çet ruleti yada çet rulat gibi yazanlar vardır) gibi bir bütün kameralı canlı sohbet sayfaları tasarımda ucuz görünmemek için buradaki görüntülü chat odalarını örnek almaktadır.chatroulette(rastgele eşleşmeli sohbet) canlı chat sitesinin benzersiz özellikleri bununla sınırlı değildir. Dilediğiniz görüntülü canlı chat odasını kendiniz çizebilirsiniz. Ayrıca metin tipi boyutunu istediğiniz gibi ayarlayabilir, kameralı chat geçmişinizi kaydedebilirsiniz.Cahtroulette görüntülü canlı sohbet sitesi profilinizde ilgi alanlarınızı ve özel bilgilerinizi kameralı canlı değişik insanları hayatınıza sokmak için muhabbete ortak olduğunuz kişilerin görebilmesi için paylaşmanızı sağlar. Birtakım ayarları yalnızca premium üyeler yapabilir ama ve üç beş kere değindiğimiz bu kameralı canlı chat sitesini bunu satın almadan da müstesna deneyimleyebilirsiniz.ve insanlar arasında epey trend olan bu görüntülü canlı sohbet sitesinin dil ayarları seçeneği sayesinde konuşabildiğiniz dilleri listeleyebilirsiniz. Ve daha önce de karşımıza çıkan bu yüzden görüntülü canlı sohbet odalarında istediğiniz dillere uygun kişilere ulaşabilirsiniz.

Kameralı canlı chat odalarında Başlat ve bunun yanı sıra Kapat gibi kolay kontrol düğmeleri bulunmaktadır. Ancak chatroulette(bu akımı başlatan ilk web sitesidir) alternatifi sitelerde olduğu gibi kullanıcıyı ispiyon etme düğmesi yoktur. Kolay bir biçimde istenmeyen içeriğe karşı birtakım emniyet önlemlerini alabilir ve bunun yanı sıra görüntülü sohbetinize keyfiniz bozulmadan devam edebilirsiniz. Sıradaki canlı muhabbet odanız hangi ülkede olacak bilemezsiniz ama ve hakkında bir kaç inceleme yaptığımız bu da chatroulette(rastgele görüntülü sohbet) kameralı canlı muhabbet sitesinin kendine has hilesidir.chatroulette(bu akımı başlatan ilk web sitesidir) odalarında çıplaklık, reşit olmayan kullanıcılar ve yasadışı faaliyetler uygun değildir. Ve kullanıcılardan tam not alan bu tip durumlarla karşılaşan kullanıcılar kameralı sohbet odalarında şikayet etme düğmesi olmadığı için kameralı canlı destek yada irtibat formundan bildirebilirler. Kesinlikle ki web sayfasının kameralı sohbet odalarında ispiyon etme tuşu olsaydı yasaklı içeriklerin önüne geçmek gereğinden fazla basit ve bunun yanı sıra hızlı olurdu. Bunun yanında kameralı sohbet kutusu için bir spam bildirme tuşu vardır.


Özetleyecek olursak, chatroulette(chat ve roulette kelimelerinin birleşimiyle oluşmuştur) ile chat etmenin kötü bir alışkanlık olmadığını iddia edebiliriz. Orta seviyede bir bağımlılık yapabilecek ve hakkında üç beş inceleme yaptığımız bu sistem, bütünüyle insanın şahsi çevresiyle ve yaşama şekliyle ilgilidir diyebiliriz.

Comment on this post
G
seksi kız istyorum
Reply

Sohbet Siteleri

Kameralı Sohbet Rss

Recent posts